Dnešním článkem bych rád upozornil na internetového podvodníka který zneužil mojí důvěry a mého zoufalství potom co mi webové stránky napadl HACKER !

Na Instagram se mi ozvala osoba (GASTRO NEBE dále jen ŠPÍNA) která mi zaručila že moje webové stránky odviruje, stránky zabezpečí a k tomu všemu poskytne záruku jeden měsíc že webové stránky budou plně funkční a to vše při smluvené částce 3 000kč. Podle screenshootů celé naší konverzace od začátku do konce které přikládám jako důkaz je evidentní že ze začátku všechno probíhalo dobře od samotného odvirování až po vzájemnou konverzaci. Byl jsem se Špínou opravdu spokojený a s dalším a dalším krokem její práce věřil tomu že webové stránky nakonec pojedou a já si budu moct odechnout. Nakonec bylo dílo hotovo a webové stránky se zdály být plně funkční a tak byla řada na mne. Na číslo účtu které Špína zaslala do zpráv jsem poslal peníze a bral věc za uzavřenou.

Bohužel jsem hned druhý den dostal studenou sprchu!

Druhý den protože byl nejen čas ale i chuť jsem chtěl vytvořit nový článek který měl oznámit problém který odstavil webové stránky téměř asi na měsíc a půl. V tom jsem ale zjistil že vir který na webových stránkách byl, nebyl odstraněný kompletně a tak se s jedním kliknutím webová stránka ocitla přesně tam kde byla ještě před odvirováním!!!
Ihned jsem samozřejmě kontaktoval Špínu s tím že tedy využiji domluvené záruky i když její práce byla odfláknuta a že to udělá podruhé a lépe.

V tom bylo pouze ticho, ignorace a nejspíš také i blokace!!!

Od té doby prostě Špína přestala komunikovat a dělala mrtvého brouka!

Co je na té celé věci ale nejvtipnější?
Po celé této aféře když jsem už věděl a pochopil o co jde jsem se o Špínu začal sám trochu zajímat a zjistil jsem že tou Špínou je vlastně ŽENA!? WTF?! Ženská která má napříč celým internetem špatné jméno a mnoho nespokojených nebo dalších podvedených lidí za které inkasovala peníze bez toho aniž by to někde bylo vidět. Jen mne osobně se ozvali dva lidi kteří dopadli stejně jako já a skončili bez peněz. A opravdu nejsem sám který píše podobný článek na svoje stránky!!!

Co je na tom nejsmutnější?
Je mi jasné že za veškerými podvody které se odehrají po celém světě nemohou jen chlapi ale že zrovna já potkám ženskou která se angažuje ve výpočetní technice resp: v oboru webové správy a bude okrádat lidi?

Tak to jsem kurva nečekal!

To nevymyslíš!
Na Špínu se mi podařilo sehnat telefonní kontakt! A to od lidí z facebookové skupiny kteří se angažují ve stejné branži jako ona (odvirování a zabezpečení webových stránek ) protože tuto Špínu dobře znají.
Říkal jsem si že jí zavolám, vrátí peníze a já si webové stránky rozjedu sám.

Jak telefonát probíhal?
Ona: Ano?
Já: Ahoj, kdy mi vrátíš zpátky peníze?
Ona: Jaké peníze?
Já: Ty za webové stránky které jsi špatně odvirovala, to jsem já, Kenny.
Ona: (Koktání)
Já: To je na trestní oznámení protože práci za kterou jsi dostala zaplaceno jsi udělala špatně a ještě k tomu mne ignoruješ na sociální síti a nekomunikuješ.
Ona: (Výmluvy) „že prý se nemohla na Instagram přihlásit nebo co a přitom sem jí viděl každou chvíli online“.
Já: Hele, nebudeme to dál protahovat! Ptám se kdy mi pošleš zpátky peníze. „To byla zrovna sobota“.
Ona: No teď je víkend takže Ti peníze pošlu hned v pondělí!
Já: Ok … V Pondělí čekám že peníze dorazí a dál to nehodlám řešit, nazdar!!!

PS:
Myslíte že jsem ty peníze zpátky na účet dostal? 😀 😀 😀 (NEBUĎTE NAIVKY)

Jen hrozně lituji toho že jsem si nebyl jistý že ten telefon je opravdu na ní a hovor si nenahrál protože to by jste se zasmáli! A také lituji toho že to nepřišlo dřív protože to jsem měl ještě dostatek finančních prostředků na to abych si najmul nějakého právníka a to si piště že bych jí zatopil!!! V situaci v jaké se nacházím teď už si nemohu vyskakovat a tak to asi nechám plavat(pokud se mi neozve někdo kdo už to přes právníka rozjel a potřebuje pouze svědectví a podklady k tomu aby to tu Špínu pořádně bolelo!!!)

Další článek a podvedené lidi najdete na této stránce !

A ty Špíno jestli to čteš …

NA KAŽDOU SVINI SE VODA VAŘÍ A KARMA HOLČIČKO, KARMA JE ZDARMA 😉

Na samotný konec přikládám konverzaci s ní která probíhala na Instagramu takže se Vámi lidičky loučím a buďte ve střehu!

Share:

Comments

Napsat komentář