vítej na mojí stránce

Úvod

Jmenuji se Miloslav Hlaváček a na internetu vystupuji jako „Kenny Evolution“, mnozí z Vás mne budou znát ale pod přezdívkou „WWWKENNYSEQCOM“ kterou využívám pro tvorbu streamů či videí. I když se zde prezentuji jako streamer nebo youtuber tak věřte že žádná velká ryba nejsem. A pravdou je že to není ani můj záměr.
A když už občas zapnu streamek nebo jednoduchou formou střihnu video, vždy se snažím nabízet svým fanouškům zábavu takovou která odráží můj charakter a proto taky můj obsah není pro každého. Tento web by měl primárně sloužit k tomu aby jste i vy měly možnost dozvědět se více o mém životě, zájmech nebo mých projektech.
Prvotní záměr této mojí životní dekády byl v tom si zdokumentovat své počínání a sdílet ho s přáteli nebo rodinou a v neposlední řadě si tyto vzpomínky zanechat na dobu kdy tomu všemu bude konec a nezbyde mi nic jiného než právě tyto vzpomínky na které v žádném případě nechci zapomenout, podívat se na svá videa za pět, deset nebo dvacet let, zavzpomínat, zasmát se.

O mně

Mým hlavním zájmem vždy byly, jsou a nejspíš i nadále budou videohry, a tak se na mých kanálech můžete těšit na hraní různých her, možná občas nějaká ta ukázka novinek nebo rada pro hráče. Kromě toho mě baví technologie a rád sleduji vývoj počítačů. 

IT je můj svět, můj život a mne baví ho žít!

Kariéra

Svou kariéru streamera a youtubera jsem začal před několika lety jako zábavu, bylo to pro mne něco co jsem se chtěl naučit a nejvíc mne samozřejmě zajímalo nastavení, ať už šlo o zvuk, obraz, greenscreen apod. a dneska můžu a nebojím se to říct že si dokážu nastavit víceméně vše, vím co dělám a proč to dělám.
Moje fanouškovská základna je sice malinkatá ale o to víc si těchto lidiček vážím a vždy se na ně hrozně těším. Poslední dobou jde streamování a natáčení videí spíše už lehce stranou protože mám rodinu, barák a po asi osmi letech jsem se vrátil nostalgicky k programování. 

Projekty

Na svých kanálech ač nepravidelně streamuji nebo natáčím videa tak čas od času jako poděkování fanouškům pořádám nějakou tu soutěž. Rád se také ale věnuji dalším projektům. Jedním z nich je například vývoj svého programu který jestli ho někdy dotáhnu dokonce by měl spolupracovat i s touto webovou stránkou.

Kontakt

Pokud máte nějaké dotazy nebo byste se semnou chtěli spojit, máte k dispozici odkazy na mé sociální sítě. Rád s vámi pokecám a přečtu si vaše zprávy.